Mesaj gönder
Ana sayfa

Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd, deniz yanaşma ve bağlama sistemleri üretiminde 15 yılı aşkın zengin deneyime sahip, önde gelen uluslararası deniz ürünleri üreticisi ve dağıtıcısıdır.Jerryborg Deniz Makineleri Co, Ltd,merkezi Qingdao, Çin'de,kararlıdırdeniz usturmaça ve yüzer ürünler üretimi, Ar-Ge ve satışı.Jerryborg Marine, yüksek kaliteli kauçuk ürünler, gemi indirme hava yastıkları ve köpük çamurluklar, Yokohama tipi pnömatik kauçuk çamurluk, seyir şamandıraları, çelik/EVA bağlama şamandırası, bağlama halatları, çelik tel halatlar, çapa zincirleri gibi denizcilik donanımları için üretim tesisleri ile donatılmıştır. , çapalar vb.

 

Jerryborg, mükemmel ürünlerin yanı sıra profesyonel ve teknik uzmanlık sağlayan Marine Fender & Mooring Industry'nin stratejik bir ortağı olarak hizmet vermektedir.Gerçek rolümüz, aksesuarlarla birlikte deniz bağlama ve bağlama sistemleri için tasarımcı ve üretici iken.Tüm müşterilerimize ekibimizin önemli parçaları olarak değer veriyor ve onları yakın ortaklar gibi destekliyoruz.teknik danışmanlık, mühendislik özelleştirilmiş çamurluk ve demirleme çözümlerinden deniz yanaşma ve bağlama sistemlerinin imalat ve kurulumuna kadar projenin her adımında yanlarındayız.Zengin deneyimimiz, su yolları pazarlarında, limanlarda, uluslararası limanlarda vb. güvenilir bir ortak olarak iyi bir itibar kazanmıştır.

 

Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd şirket Profili 1

 

Bölgesel Distribütörler

Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd şirket Profili 2


Qingdao'daki Jerryborg merkezi, Kuzey Amerika bölgesi, Asya-Pasifik bölgesi, Avrupa bölgesi ve EMEIA'dan gelen projeleri ve siparişleri yöneten deneyimli bir ekibe sahiptir.Bölgesel distribütörler, müşterilerle yerel teması teşvik eder.Bölgesel distribütörlerle işbirliğimiz karşılıklı güvene, sadakate, uzun ve yakın çalışma ortaklığına dayanmaktadır.Yıllık toplantımız sırasında tüm distribütörlerimiz, sektördeki gelişmelerden haberdar olmak ve müşterilerimiz için en iyi danışmanlar olarak yüksek iç kalite standartlarımızı yakalamak için servis ekipleriyle buluşur.Tüm çalışanlarımız ve distribütörlerimiz arasındaki doğrudan iletişim, şirketimizin gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır.

 

Üretim tesisleri


Güvenli ve kritik deniz çamurluk sistemleri ve bağlama sistemleri sağlayan Jerryborg, tüm büyük yedek parçaları kendi bünyesinde üretmeye güçlü bir şekilde odaklanarak, kendi üretim makinelerinde "en yüksekten daha yüksek" kalite ve güvenilirliği garanti eder.Qingdao'daki kauçuk çamurluk üretim makinelerimiz, yüksek kaliteli kauçuk çamurluk ürünleri ve demirleme ürünleri üretme konusunda kapsamlı bir şekilde kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.

 

Deniz ürünlerinin üretiminde yer alan tüm personel ve ortaklar, özel işlerinde en son gelişmelere ayak uydurmak için iyi kalifiye, sık eğitimli ve daha fazla eğitimlidir.kauçuk haddehane, çamurluk pres test makinesi, kauçuk vulkanizatör.

Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd şirket Profili 3

 

Jerryborg'un Odak Noktası


Koruma ve güvenlik değeri yaratmak, ürünlerimizin amacının misyonudur.Basit kauçuk ürünlerden yüksek mühendislik sistemlerine ve ayrıca yedek parça ve sabitlemelere kadar tüm deniz çamurluk ürünleri ve deniz şamandıra ürünleri yelpazesini sunuyoruz.Makul fiyatlarla üst düzey çamurluklar ve şamandıralar sunmak için dahili üretime güçlü bir odaklanma vardır.

 

Çamurluk sistemlerimiz, her küçük ayrıntıya dikkat ederken, ürünlerimizin görev için nitelikli olduğundan emin olmak için büyük resmi göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.Mühendislik avantajları, ortaklarımızın her alanda bizden en iyisini bekleyeceklerinden emin olmaları anlamına gelir.

Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd şirket Profili 4

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2002 QINGDAO JERRYBORG MARINE HARDWARE CO., LTD KURULDU

Qingdao Jerryborg Marine Hardware Co., Ltd, 2002 yılında kuruldu ve esas olarak denizcilikte sıcak dövme parçaları ve pranga, kent pranga, fırdöndüler, çapalar vb.Gibi döküm parçaları üretiminde uzmanlaşmıştır.

 

2006 İLK DENİZ HAVA YASTIĞINI ÜRETTİ

Qingdao Jerryborg Marine Hardware Co., Ltd, deniz lastik hava yastıkları üretmeye başladı.

Kısa bir süre içinde Jerryborg, metal parça imalatı ve kauçuk ürünlerine yöneldi.O zamandan beri deniz ürünleri konusunda kapsamlı bilgi ve uzmanlık kazandık.

 

2007 İLK PNÖMATİK USTURMAÇI ÜRETTİ

2007 yılında yeni üretim tekniğini devreye aldık ve yokohama tipi pnömatik usturmaçalar ürettik.Yüksek kaliteli pnömatik çamurluk, Çin yerleştirme pazarında iyi bir itibar kazandı.

 

2008 MRICI İLE STRATEJİK İŞBİRLİĞİ KURMAK

MRICI, Deniz Kimyası Araştırma Enstitüsü üyesidir.
Çin'deki en kaliteli polyurea sahilini üreten China National Chemical Corporation.

Kapalı hücreli köpük ve poliüre geliştirilmesiyle Jerryborg Marine, köpük dolgulu çamurluk üretmeye başladı ve 2008 Qingdao Olimpik Yelken Etkinlikleri için Olimpiyat Oyunlarının güvenilir tedarikçisi oldu.

 

2010 EVA KÖPÜK MONTAJ ÜRÜN HATTI TAMAMLANDI

Köpük dolgulu usturmaçaların yanı sıra, müşterilerimize tam üretim hattı sağlamak için EVA köpük palamar şamandırası, seyir şamandırası, yat köpük usturmaçası da üretebiliyoruz.

 

2012 YENİ BİR KÜRESEL MARKA İSMİ

Dünya deniz ürünleri pazarının akışına uygun hareket eden Zehan, marin yanaşma ve palamar için anahtar teslimi çözüm sunmayı hedefledi.yeni bir marka —— Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd, bize daha büyük bir misyon bahşeden yeni logo ile kuluçkaya yatırıldı.

 

2015 ANCHOR ÜRETİM ŞİRKETİ ORTAK GİRİŞİMİ KURULDU

Jerryborg Marine, müşterilerimize tek noktadan çözüm sağlamak için ankraj, halat ve zincir üretmek için üç şirkete yatırım yaptı.

 

2016 GLOBAL SATIŞ AĞI KURULDU

Jerryborg Marine, Malezya, Vietnam, Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, Hindistan, Hollanda gibi yerel ortaklarla satış ofisi kurdu ve bize katılmaları ve yerel pazarı genişletmeleri için içtenlikle daha fazla partneti bekliyoruz.

 

2017 GEÇMİŞ CUC SERTİFİKASI GJ90001B-2009

Jerryborg Marine, Çin Askeri Ürünler Kalite Yönetim Sertifikası GJ90001B-2009'u (CUC) geçti.

Jerryborg, yüksek kaliteli askeri ürünler üretme ve Çin'in gelişimine katkıda bulunma yetkisine sahiptir.
okyanus endüstrisi.

 

2018 《HG / T5327-2018》 KAUÇUK ÇAMURLUK SANAYİ STANDART DEKORASYON

Jerryborg, ISO17357-1: 2014 standardından daha yüksek olan kauçuk çamurluk endüstri standardı 《HG / T5327-2018》 hazırladı, Nisan 2019'da gerçekleştirilecek.


2019 DENİZ YATIRMA & MONTAJ ÜRÜNLERİNİN TAM ÜRETİM HATTI BAŞARIYLA

Jerrryborg Marine'in güçlü tasarımı ve teknik kapasitesi sayesinde, küresel satış ağımızla birlikte müşterilerimize deniz demirleme ve yanaşma ürünlerinin tek elden satın alınmasını sunabiliyoruz.

Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Jerryborg Marine

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 2 million-2.5 million

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingdao Jerryborg Marine Machinery Co., Ltd Sertifikalar